Tarnobrzeg: Rusza kolejna edycja bezpłatnych korepetycji z matematyki SOS Matura

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Minimum półtoragodzinne lekcje matematyki będą się odbywać od marca, dwa razy w tygodniu, w auli PWSZ przy ulicy Wyszyńskiego w Tarnobrzegu. Poprowadzą je doświadczone osoby: wykładowca akademicki doktor Maria Borowska oraz Anna Woś – współpracownik Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, przewodnicząca Zespołu Egzaminatorów egzaminu maturalnego z matematyki.
Zapisy na zajęcia prowadzone są do 25 lutego włącznie w biurze Mirosława Pluty ulicy Piłsudskiego 8, pokój nr 4 w Tarnobrzegu. Chęć udziału w akcji SOS Matura można także zgłosić telefonicznie pod numerem 696 468 910 lub drogą elektroniczną na e-mail: kornasbarbara@wp.pl
Jak podkreślają organizatorzy z uwagi na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zapisów.
Ruszają zapisy do kolejnej edycji bezpłatnych korepetycji z matematyki dla maturzystów w ramach akcji SOS Matura. To kontynuacja przedsięwzięcia, które 2 lata temu jeszcze, jako poseł na sejm zainicjował Mirosław Pluta przy współudziale rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnobrzegu Pawła Maciaszczyka.
Mirosław Pluta przyznaje, że obecnie będąc już poza polityką postanowił, że będzie podtrzymywał pomysł konsultacji z królowej nauk zwłaszcza, że poprzednie edycje SOS Matura cieszyły się sporym zainteresowaniem: