Tarnobrzeg. XX Podkarpacki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Kilkudziesięciu młodych zawodników bierze dziś  (czwartek, 7 października) udział w XX Podkarpackim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Impreza odbywa się w hali sportowej Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu przy ulicy Kopernika.

W zawodach uczestniczy łącznie 50 osób z 10  placówek województwa podkarpackiego między innymi z Tarnobrzega, Grębowa, Mielca, Dębicy, Lubaczowa, Przeworska, Mrowli czy Rzeszowa.

Turniej pokazuje, że tenis stołowy to dyscyplina dla każdego. Mówi nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu, Robert Jungiewicz.

To, że dla uczestników zawodów liczy się dobra zabawa potwierdzają Dawid Mścisz i Dawid Bednarczyk ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy w Ulanowie.

Podopieczni szkół specjalnych bardzo lubią aktywność fizyczną podkreśla dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu Dariusz Chorzępa.

Zespół Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu organizuje Podkarpacki Turniej Tenis Stołowego kolejny raz  z  rzędu wpisując się tym samym w miejskie tradycje ping-pongowe.