Tarnobrzeg, Połaniec. Enea z Leliwą dla ciała i umysłu połanieckich seniorów.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

O dobrostanie i odporności psychofizycznej, o tym czym jest Tai-Chi i jaki ma wpływ na nasze ciało i umysł, wreszcie o dobrodziejstwie płynącym z tańca. Tego wszystkiego już w najbliższy poniedziałek dowiedzą się członkowie Klubu Seniora MEGAWAT w Połańcu podczas spotkania realizowanego  w ramach projektu partnerskiego Enei Elektrowni Połaniec i Radia Leliwa pod nazwą „Enea dla pokoleń. Dla ciała i umysłu”.

Mówi prezes Enei Elektrowni Połaniec Bogusław Rybacki.

Ekspertami podczas poniedziałkowego wydarzenia będą: doktor Małgorzata Makowska z firmy Mindset Mirror pedagog, trener rozwoju osobistego, doświadczony wykładowca akademicki, Jadwiga Sochaj – instruktor Tai-Chi, prowadząca Szkołę Tai-Chi „Nan Bei Biały Żuraw”  w Tarnobrzegu i Justyna Jesionek – Wojnar instruktorka Akademii Tańca ArtDance.

Podczas spotkania „Enea dla pokoleń. Dla ciała i umysłu” poruszona zostanie również tematyka bezpieczeństwa. Seniorom z klubu MEGAWAT zostaną przekazane specjalne broszury przygotowane przez Fundację Enea z informacjami o tym jak poruszać się w gąszczu przepisów umów handlowych, jak zachować się podczas spotkania z odwiedzającym mieszkanie przedstawicielem handlowym, jak udzielać pierwszej pomocy oraz o bezpiecznym ogrzewaniu domu.