Świętokrzyskie: Izba Skarbowa w Kielcach i 3 urzędy skarbowe z woj. świętokrzyskiego wyróżnione w XII Rankingu Dziennika Gazety Prawnej.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Izba Skarbowa w Kielcach i 3 urzędy skarbowe z woj. świętokrzyskiego zostały wyróżnione w XII Rankingu Dziennika Gazety Prawnej organizowanym pod patronatem Ministerstwa Finansów.
16 izb skarbowych i 400 urzędów oceniane było w dwóch kategoriach: efektywności (pracowitości) i skuteczności (nieomylności).
Izba Skarbowa w Kielcach w XII edycji Rankingu w klasyfikacji generalnej zajęła VIII miejsce pośród 16 izb skarbowych.
W Rankingu Urzędów Skarbowych drugi Urząd Skarbowy w Kielcach zajął VIII miejsce, zaś Pierwszy Urząd Skarbowy w Kielcach zajął IX miejsce w klasyfikacji generalnej pośród dużych urzędów skarbowych w kraju.
Urząd Skarbowy w Busku-Zdroju w kategorii skuteczność zajął VII miejsce pośród średnich urzędów skarbowych w kraju.
(Joanna Sarwa)
Na zdjęciu z Gali XII Rankingu Urzędów Skarbowych Dziennika Gazety Prawnej od prawej: Andrzej Sipta – Dyrektor Izby Skarbowej w Kielcach, Anna Łączka – Naczelnik Drugiego Urzędu Skarbowego w Kielcach, Grzegorz Mróz – Zastępca Dyrektora Departamentu Administracji Podatkowej w MF, Małgorzata Garmulewicz – Naczelnik Urzędu Skarbowego w Busku-Zdroju, Jolanta Kumor – Naczelnik Pierwszego Urzędu Skarbowego w Kielcach.