Staszów: Ewa Kondek zastępcą burmistrza

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Ewa Kondek która przez ostatnie trzy lata była wiceburmistrzem Sandomierza, od początku tygodnia pełni funkcję zastępcy burmistrza Staszowa. Na to stanowisko powołał ją obecny burmistrz Leszek Kopeć.
Ewa Kondek jest doktorem nauk rolniczych w zakresie żywienia. Przez kilkanaście lat pracowała w Wyższej Szkole Humanistyczno Przyrodniczej w Sandomierzu jako wykładowca oraz sekretarz uczelni a później dyrektor administracyjny. Z sandomierskim samorządem związana była od 2004 roku, kiedy to została naczelnikiem wydziału oświaty a później naczelnika Wydziału Edukacji Kultury i Sportu.
Od 1 stycznia 2011 roku pełniła obowiązki I Zastępcy Burmistrza Sandomierza zajmując się kwestiami związanymi z oświatą, kulturą, sportem, promocją, turystyką, sprawami społeczno – obywatelskimi, a także współpracą z miastami partnerskimi.
W urzędzie miasta i gminy Staszów, Ewa Kondek będzie nadzorowała prace Wydziału Infrastruktury Komunalnej i Ochrony Środowiska oraz Wydziału Edukacji, Kultury Zdrowia i Sportu.
(fot: staszow.pl)