Stalowa Wola będzie walczyć z brudnym problemem.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W ramach akcji 'Mój pies -mój obowiązek', już w wkrótce na słupach i tablicach ogłoszeniowych oraz przy blokach na terenie Stalowej Woli pojawią się plakaty informacyjne a w Internecie oraz w Telewizji Miejskiej będzie można zobaczyć krótki klip reklamowy akcji.
(Marta Górecka)
Radny Dariusz Przytuła przyznał, że ustawione w różnych punktach miasta tzw. Psie pakiety czyli pojemniki z woreczkami do których można wrzucać psie odchody sprzątnięte z trawnika czy chodnika, mimo ze istnieją już kilka lat, nie cieszą się popularnością.

W ramach akcji informacyjnej ma powstać również film reklamowy który stworzy młodzież szkolna przy współpracy z telewizją miejską, mówi Dawid Puzia z Zespołu Szkół Ponadginazjalnych nr 2.

Stowarzyszenie PRZYJACIELE ZIEMI wspólnie z radnym Dariuszem Przytułą wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej w Stalowej Woli oraz młodzieżą Zespołu Szkół Ponadginazjalnych nr 2 w Stalowej Woli, postanowili walczyć z psimi odchodami.
Rozpoczęli akcję informacyjną dla mieszkańców Pt 'Mój pies -mój obowiązek' która ma na celu uświadomienie o konieczności sprzątania po sowich pupilach. Mówi Urszula Serafin-Bąk.