Stalowa Wola: Zobacz, jak Czerwony Kapturek szukał Księcia

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Spektakl pt. 'Czerwony Kapturek… szuka Księcia' już w ten poniedziałek o godz. 17.00 w Miejskim Domu Kultury w Stalowej Woli. Wstęp wolny.
(Marta Górecka)
'Czerwony Kapturek… szuka Księcia' jest już czwartą sztuką przygotowaną przez nauczycieli i pedagogów z teatru BELFER z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1 w Stalowej Woli:

Na bajce znakomicie bawią się zarówno dzieci jak i dorośli, o czym nauczycielski teatr BELFER przekonał się na premierze sztuki podczas stalowowolskich Zdarzeń Teatralnych. Dlatego Belfer liczy na to, że również w najbliższy poniedziałek sala widowiskowa stalowowolskiego MDK zapełni się nie tylko dziećmi ale i rodzicami zawłaszcza, że wstęp na spektakl jest bezpłatny. Ci, którzy mieli już okazję oglądać przedstawienia w wykonaniu teatru z 'jedynki' wiedzą, że warto:

'Czerwony Kapturek… szuka Księcia' to tytuł bajki, którą na deskach Miejskiego Domu Kultury w Stalowej Woli wystawi Teatr BELFER z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 1. Sztuka oparta jest na dobrze znanej bajce, ale jej autorzy postanowili stworzyć własną opowieść z morałem pełną humoru i nieoczekiwanych zwrotów akcji.
Mówi pedagog szkolny Małgorzata Jarocka-Reczek: