Stalowa Wola: Znów pomogą dzieciom przetrwać zimę.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Tradycyjnie też nie braknie zbiórek darów w szkołach, w których zawiązują się sztaby. A w zbiórkach obok dorosłych wolontariuszy wyposażonych w identyfikator ze zdjęciem, mogą brać również udział dzieci pod opieka dorosłych, one będą posiadać plakietki ‘Przyjaciel Akcji’. Organizatorzy stalowowolskiej akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę liczą na to, że mieszkańcy chętnie włączą się w akcję i uda się zebrać pokaźną ilość darów, po to by obdzielić jak najwięcej potrzebujących rodzin. A rozdawanie darów ruszy już po pierwszych zbiórkach po to, by przed świętami większość rodzin otrzymała paczki.
(Marta Górecka)
W ramach akcji odbędą się tradycyjnie zbiórki darów w sklepach oraz odbędzie się jedna zbiórka uliczna:

Pełnomocnik biura akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę Ewelina Małek przypomniała na czym polega akcja i poinformowała jak będzie przebiegać w tym roku:

W Stalowej Woli już po raz 13 włącza się w akcję Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę. W jej ramach Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Stalowej Woli wspólnie ze sztabami organizuje zbiórkę darów dla dzieci ze stalowowolskich rodzin, które są w trudnej sytuacji materialnej. A tych w Stalowej Woli nie brakuje. Mówi dyrektor MOPS Piotr Pierścionek: