Stalowa Wola: W niedzielę Rodzinny Powiatowy Rajd Rowerowy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

W trakcie rajdu nie braknie też okazji do wygrania cennych nagród. W tym roku w Rodzinnym Powiatowym Rajdzie Rowerowym ma szansę wystartować 200 uczestników i w prawdzie zapisy mają potrwać do 10 czerwca, ale gdy liczba zgłoszeń osiągnie 200, to lista zostanie zamknięta. Więcej informacji o rajdzie rowerowym i zapisach na stronie www.stalowowolski.pl. Patronat nad imprezą objęło Radio Leliwa.
(Marta Górecka)
Przejazd będzie odbywał się w tempie rekreacyjnym, tak, aby mogli wziąć w nim udział również ci którzy na rower wsiadają rzadko. Dodatkowo na trasie rajdu przewidziane są przystanki:

Trasa rajdu będzie nieco inna niż dotychczasowe:

W Stalowej Woli trwają zapisy na 4. Rodzinny Powiatowy Rajd Rowerowy. Tym razem na uczestników rajdu, który już w tę niedzielę, czeka malownicza trasa o długości 60 km po powiecie stalowowolskim, mnóstwo niespodzianek i jak zwykle rodzinna atmosfera. Ta impreza rowerowa cieszy się dużą popularnością, o czym świadczy fakt, że już pierwszego dnia zapisów zgłosiło się 90 osób mimo, że na wprowadzono większe obostrzenia jeśli chodzi o bezpieczeństwo uczestników: