Stalowa Wola: Szkolenia dla rolników starających się o płatności

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Również i o tym mowa jest na szkoleniach organizowanych przez Powiatowe Biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz Powiatowy Zespół Doradców Rolnych w Stalowej Woli. W szkoleniu mogą wziąć udział zarówno osoby, które po raz kolejny starają się o przyznanie płatności w ramach wsparcia bezpośredniego, płatności ONW oraz płatności rolno-środowiskowe, jak również osoby, które planują dopiero rozpocząć prowadzenie działalności rolniczej i chcą złożyć wnioski o takie dopłaty po raz pierwszy.
(Marta Górecka)
Na szczęście spotkania szkoleniowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Warto wziąć w nich udział choćby po to, by ustrzec się błędów we wnioskach, a takich w minionych latach nie brakowało:

W powiecie stalowowolskim trwają szkolenia dla rolników dotyczące zasad wypełniania wniosków w zakresie płatności bezpośrednich. W związku ze zbliżającym się terminem naboru wniosków do udziału w bezpłatnych szkoleniach zachęcał kierownik Powiatowego Biura Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Stalowej Woli Łukasz Durek: