Stalowa Wola: Strażacy z Podkarpacia rozpoczęli Mistrzostwa w Sporcie Pożarniczym

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

I efekty są, bo po pierwszym dniu w obydwu konkurencjach drużynowo prowadzi Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Jest też sukces w rywalizacji indywidualnej dla Stalowej Woli, bo Jarosław Lubas zwyciężył w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej. Natomiast czy stalowowolskiej drużynie uda się obronić po raz 15. Tytuł Mistrza Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym okaże się w środę po
drużynowych zmaganiach w sztafecie pożarniczej i ćwiczeniu bojowym.
(Marta Górecka)
A to było potrzebne, bo zmienił się nieco skład zespołu:

Trwają 17. Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sporcie Pożarniczym. Dziś odbyły się zmagania w dwuboju pożarniczym, czyli w pożarniczym torze przeszkód i wspinaniu przy użyciu drabiny hakowej. A w przyszłym tygodniu rywalizacja drużynowa w sztafecie pożarniczej i pożarniczym ćwiczeniu bojowym.
Tytułu mistrzowskiego po raz 15. broni Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Stalowej Woli. Przygotowujący stalowowolską drużynę, kiedyś sam startujący w Mistrzostwach, Marek Olejarz przyznał, że czuć na plecach oddech konkurencji, w której przybywa dobrych zawodników, więc niełatwo bronić tytułu, ale i Stalowa Wola nie stoi w miejscu, więc rywalizacja będzie zacięta: