Stalowa Wola: Rywalizowali w Walentynkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Ale też stawały na podium. Miedzy innymi w klasie tanecznej C powyżej 15 lat w tańcach standardowych zwyciężyła para Kornel Pawłowski i Kamila Kapuścińska ze Szkoły Tańca MERENGUE Stalowa Wola. Drugie miejsce w tej kategorii należało do innej stalowowolskiej pary: Radosława Kutyły i Natalii Stępniowskiej ze Szkoły Tańca JUST DANCE. Pary z regionu plasowały się również wysoko w innych klasach – zarówno w łacinie jak i standardzie, zajmując miejsca w pierwszej 5 i 10 najlepszych tancerzy turnieju. W najwyższej klasie Walentynkowego Turnieju klasie A w tańcach standardowych zwyciężyła para z Boguchwały Kamil Chmiel i Joanna Sawuła, a w tańcach latino Maciej Janakowski i Karolina Czerczak z Pabianic.
(Marta Górecka)
Stalowowolscy tancerze nie tylko byli finalistami, ale też zdobywali cenne punkty:

Tancerze podczas stalowowolskiego turnieju tańca towarzyskiego zaprezentowali swój kunszt taneczny:

Około 200 par tanecznych z całej Polski rywalizowało na parkiecie w Ogólnopolskim Walentynkowym Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Miasta Stalowa Wola.
Organizator, właściciel Szkoły Tańca MERENGUE, Michał Litewka przyznaje, że zainteresowanie turniejem jest spore, bo takie imprezy taneczne na początku roku są rzadkością: