Stalowa Wola: Ruszyło finałowe granie WOŚP

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Na szczęście w Stalowej Woli nie brakuje takich ludzi o czym świadczy zebrana w ubiegłym roku kwota. Było to blisko 80 tysięcy złotych.
(Marta Górecka)
Członkini sztabu Małgorzata Reczek zaapelowała o życzliwość:

A finał w niedzielę z imprezą rodzinną i miasteczkiem ratowniczym przed Spółdzielczym Domem Kultury. W niedzielę też przybędzie kolejna impreza bieg i marsz Nordic Walking 'POLICZ SIĘ Z CUKRZYCĄ”.
Od rana 330 wolontariuszy będzie zbierało pieniądze do puszek. Stalowa Wola wyszła też naprzeciw posiadaczy kart płatniczych. Mówi Mateusz Kopeć:

Finałowe granie w Stalowej Woli i powiecie trwa od połowy grudnia w szkołach, były też spotkania w przedszkolach, zaś od piątku stalowowolskie kluby mają kipieć od wielkoorkiestrowych imprez.
Mówi Szymon Sadowski:

Dwieście tysięcy złotych – tyle kosztował sprzęt medyczny, który Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przekazała w ubiegłym roku stalowowolskiemu szpitalowi. O tym m.in. poinformowano na specjalnie zorganizowanej konferencji stalowowolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Sztab zaprezentował program na niedzielny finał i imprezy poprzedzające finałowe granie. Za dotychczasowe granie dziękował stalowowolskiej orkiestrze specjalista ds. komunikacji społecznej szpitala Philipp Zalewski: