Stalowa Wola: Ruszył kiermasz taniej książki.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

A wybór jest ogromny, bo od lektur szkolnych, wydawnictw naukowych, przez bajki, kryminały – po arcydzieła światowej literatury, czy atrakcyjne albumy. A rekordowy jednorazowy zakup na jednym ze stalowowolskich kiermaszy to 110 książek, które kupiło małżeństwo ze Stalowej Woli. A kiermasz to nie tylko okazja dla czytelników, by kupić tanią ciekawą książkę, to również możliwość zdobycia dodatkowych środków przez bibliotekę. Pieniądze z kiermaszu pozwolą jej na uzupełnienie posiadanych zbiorów kolejnymi nowościami. Oferowane na kiermaszu książki to obecnie dary od Czytelników.
Dlatego Miejska Biblioteka Publiczna w Stalowej Woli zachęca mieszkańców do przejrzenia swoich prywatnych zbiorów i niepotrzebnych egzemplarzy przekazania bibliotece. A póki co można zajrzeć na kiermasz i wyszukać dla siebie ciekawe książki. Kiermasz potrwa do 27 listopada i będzie czynny również w sobotę.
(Marta Górecka)
W Stalowej Woli ruszył kolejny kiermasz książek. A wszystkie tanie, bo najdroższa książka wystawiona przez organizującą kiermasz Miejską Bibliotekę Publiczną kosztuje 3 złote. Kiermasz tradycyjnie spotkał się z dużym zainteresowaniem, bo już w ciągu pierwszej godziny nowych właścicieli znalazło 430 książek. Nic zresztą dziwnego bo kiermasz, to wyjątkowa okazja, by 'upolować”prawdziwe rarytasy. Mówi kierownik Działu Udostępniania Zbiorów MBP w Stalowej Woli Barbara Nowak: