Stalowa Wola: Otwarcie sezonu motocyklowego w Stalowej Woli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na stalowowolskim złocie pojawi się też krwiobus, wiec każdy kto będzie chciał będzie mógł się podzielić jeszcze jednym cennym darem. Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Stalowej Woli już 23 kwietnia więc warto sobie już teraz zarezerwować czas na udział w tej imprezie. A w jej organizację włączy się m.in. Automobilklub Stalowa Wola, WORD oraz Prezydent Stalowej Woli Lucjusz Nadberezny.
Patronat nad imprezą objęło Radio Leliwa.
(Marta Górecka)
Otwarcie Sezonu Motocyklowego w Stalowej Woli będzie miało jeszcze jeden wymiar – charytatywny. Podczas imprezy Stowarzyszenie Dobro Powraca przeprowadzi zbiórkę dla chorej na raka Anitki Wartak.
Mówi prezes Stowarzyszenia Konrad Mężyński:

A w ramach pierwszej stalowowolskiej imprezy na otwarcie sezonu motocyklowego nie braknie też pamiątkowych blach. Proboszcz parafii Trójcy
Przenajświętszej ks. Mieczysław Kucel, który sam jest zapalonym motocyklistą, zachęcał do udziału w stalowowolskim zlocie, który odbędzie się już 23 kwietnia, bo jest to również okazja by zadać kłam potocznym opiniom o motocyklistach:

W Stalowej Woli zbliża się kolejna gratka dla miłośników motoryzacji. Trwają przygotowania do organizowanego po raz pierwszy w hutniczym grodzie Otwarcia Sezonu Motocyklowego. W programie przewidziana jest parada ulicami miasta, różnego rodzaju konkursy, konkurencje i pokazy, ale przede wszystkim msza św. w intencji motocyklistów, by był to dla nich sezon bezpieczny i aby nie tylko z przyjemnością ale i z rozwagą wsiadali na swoje maszyny.
Mówi współorganizator imprezy prezes Stowarzyszenia Przyjazna Dłoń Andrzej Kochan: