Stalowa Wola: Odbiór inwestycji w przyszłym tygodniu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Więc prawdopodobnie odbiór prac nastąpi w przyszłym tygodniu. Natomiast dopiero z początkiem przyszłego roku zostaną rozpisane przetargi na wieczyste użytkowanie działek z uwolnionej puli 25 hektarów terenów inwestycyjnych w stalowowolskiej podstrefie Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
(Marta Górecka)
Inwestycja miała się zakończyć do końca października, ale sporo trudności przysporzyła wykonawcy przebudowa drogi przy Centrum Produkcji Wojskowej. Na szczęście poślizg jest nie duży i prace są już na finiszu, pozostały jeszcze drobne poprawki i rozruch przepompowni ścieków. Jak przewiduje naczelnik Piechota prace powinny się zakończyć w tym tygodniu

W Stalowej Woli dobiegają końca prace nad uzbrajaniem kolejnych terenów inwestycyjnych. Chodzi o ponad 24 hektary, które będą przeznaczone dla inwestorów w ramach realizowanego za środki unijne projektu uzbrojenia terenów w rejonie drogi łączącej ul. Tołwińskiego z drogą za Z- 5. Mówi naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Stalowej Woli Sylwester Piechota: