Stalowa Wola: Niezależne Porozumienie Samorządowe chce zmieniać powiat

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

A co ważne oprócz znanych już osób zasiadających wcześniej w radzie powiatu gros osób to nowe twarze, choć osób znanych w środowiskach m.in. dyrektor szkoły muzycznej Magdalena Pamuła, znani trenerzy Marek Jarecki i Jerzy Szambelan, były prezes HSJ Wincety Likus, była prezes spółdzielni mieszkaniowej Marcela Bednarczyk, czy dyrektor SDK Bogusława Herdzik i prezes PEC Andrzej Szymonik.
(Marta Górecka)
Z list Niezależnego Porozumienia Samorządowego startuje również obecny starosta stalowowolski Robert Fila, który stwierdził, że dzięki takim ludziom jak ci, którzy postanowili wystartować w nadchodzących wyborach, łatwiej będzie działać na rzecz powiatu. Choć i tak w mijającej kadencji udało się pracować ponad podziałami:

W Stalowej Woli Niezależne Porozumienie Samorządowe zaprezentowało swoich kandydatów do rady powiatu stalowowolskiego. Pełnomocnik wyborczy startujący do rady powiatu Zygmunt Cholewiński rozpoczynając spotkanie stwierdził, że osoby znajdujące się na listach Niezależnego Porozumienia Samorządowego to ludzie znani i szanowani, reprezentujący różne środowiska i zawody. Dlatego zakres ich zainteresowania jest szeroki a to ważne, bo jest dużo do zrobienia w powiecie zarówno w zakresie rynku pracy, edukacji, służby zdrowia, jak i ochrony środowiska. Ważne też, by powiat rozwijał się równomiernie: