Stalowa Wola: Monika Kusztal prezentuje swój tomik.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Dominik Siatrak

Monika Kusztal jest także autorką tomiku ''Oparta o deszcz'', który otrzymał nagrodę Związku Literatów Polskich w Rzeszowie za najlepszy debiut w 2007 roku a także wydanego trzy lata później pod tytułem ''Reklamówka w niebieskiej sukience''.
Autorem okładki do ostatniego tomiku jest Jakub Woynarowski – pochodzący ze Stalowej Woli rysownik i grafik, laureat ''Paszportu POLITYKI'' za oryginalne łączenie badań nad historią sztuki i kultury z artystyczną praktyką.
Monika Kusztal jest członkinią Koła Młodych Stowarzyszenia Pisarzy Polskich w Krakowie oraz Stowarzyszenia Autorów Polskich i współredaktorką strony krytyczno-literackiej ''Artefakty kulturalne''. Pracuje jako nauczyciel języka polskiego w Katolickim Gimnazjum im. Św. Jadwigi Królowej w Sandomierzu.
Początek spotkania w czwartek, 25 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli o godzinie 18.00.
(Joanna Sarwa)
Tomik ma bardzo osobisty charakter:

'Niedomknięte słowa' to tytuł najnowszego tomiku poezji stalowowolskiej poetki Moniki Kusztal. Tomik zostanie zaprezentowany w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Melchiora Wańkowicza w Stalowej Woli.