Stalowa Wola: Budowa etapowa stadionu budzi emocje

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Dyrektor Chmielwski zapewnił, że już 23 września na stalowowolskim stadionie przy udziale kibiców obu drużyn rozegrany zostanie mecz z Lechią. (Marta Górecka)

W odpowiedzi na zarzuty dyrektor MOSiR-u Andrzej Chmielewski stwierdził podobnie jak prezydent, że z uwagi na szczupłość środków, nie da się wszystkiego zrobić od razu. Na pewno niezbędna infrastruktura zafunkcjonuje na stadionie i wokół. Co do toalet te pojawią się z jednej i drugiej strony trybuny gospodarzy. Na razie są toi toie, a kiedy nie będzie kibiców przyjezdnych, dostępne będą dla stalowowolskich kibiców toalety w kontenerze. Inwestycja robiona jest etapami, w taki sposób, by stadion dopuszczony był do rozgrywek co zatwierdził PZPN

Radni przypomnieli, że przez opóźnienia przy budowie sektora, ważne mecze Stal Stalowa Wola musiała rozegrać na wyjeździe.

Inwestycję skrytykował też radny Adam Danaj.

Dobiegła końca budowa sektora dla gości na stadionie piłkarskim w Stalowej Woli. W związku z tym dwóch radnych wytka błędy, jakie wg nich popełniono. Na specjalnie zorganizowanej konferencji Rafał Weber wspólnie z Adamem Danajem poddali krytyce efekty do tej pory wykonanych prac. Twierdzą, że błędy popełniono już przy projektowaniu.