Stalowa Wola: Beata Szydło spotkała się z mieszkańcami

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Kandydatka na premiera mówiła też o o tym, że program ma być napisany przez obywateli, a obowiązkiem władzy jest go realizować. Beata Szydło przypomniała też o wrześniowym referendum by poszerzyć je o kolejne pytania o m.in. obniżenie wieku emerytalnego, posyłanie 6-latków do szkół. Jak stwierdziła Polacy mają prawo decydować o swoich emeryturach o przyszłości swoich dzieci. (Marta Górecka)

Nawiązała też do zmian na listach wyborczych, które wprowadziła Platforma Obywatelska:

Beata Szydło, która przyjechała na Plac Piłsudskiego w Stalowej Woli Szydłobusem, stwierdziła, ze podróż po Polsce daje jej ważną wiedzę:

Zapowiadający Beatę Szydło prezydent Lucjusz Nadbereżny nawiązał do wyboru Andrzeja Dudy na Prezydenta Polski i uroczystość i zaprzysiężenia. Stwierdził, że marzenia się spełniają i to początek dobrych zmian dla Polski:

W sobotę w Stalowej Woli gościła wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Beata Szydło. Mimo panujących upałów nie brakło chętnych do spotkania z kandydatką na premiera RP po jesiennych wyborach. Beatę Szydło powitały w hutniczym grodzie zarówno władze Stalowej Woli jak i marszałek Władysław Ortyl oraz parlamentarzyści PiS senator Janina Sagatowska.i poseł Antoni Błądek. Z frekwencji cieszył się przewodniczący Rady Miejskie w Stalowej Woli Rafał Weber: