Stalowa Wola: Victoria świętowała 20-lecie

Data publikacji: Kategoria: Zamieścił: Iwona Pol

Katolicki Klub Sportowy Victoria w Stalowej Woli świętuje jubileusz 20-lecia swojego istnienia z tej okazji odbyła się uroczystość w Spółdzielczym Domu Kultury. Było to również spotkanie pokoleń z lekkoatletami, którzy kiedyś startowali w barwach Klubu Stali Stalowa Wola, którego kontynuatorką jest Victoria. Mówi prezes Victorii Stanisław Anioł.

Osiągnięcia klubu Victoria chwalił obecny na uroczystości Grzegorz Sobczyk wiceprezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki.

Joanna Jóźwik tak wspominała w materiale Telewizji Stella swoją karierę w Victorii.

Co ważne na tych sportowcach nie koniec, bo klub Victoria ma szczęście do młodych talentów, które zasilają szeregi lekkoatletów Victorii.

To również Angelika Sarna, Stanisław Lebioda, Małgorzata Cetnarska, Szymon Żywko, Małgorzata Osiecka. Spotkanie było także okazją do podsumowania mijającego sezonu lekkoatletycznego tradycyjne obfitującego w liczne medale i osiągnięcia sportowe. Tradycyjnie nie zabrakło też rywalizacji sportowej wśród lekkoatletów Katolickiego Klubu Sportowego Victoria. Tę wygrał w tym roku trenujący biegi Szymon Żywko. Uroczystość 20-lecia Katolickiego Klubu Sportowego Victoria była okazją również do podziękowań oraz do wręczenia nagród i wyróżnień.

 

(Marta Górecka)