Sportowe emocje podczas turnieju "Orzech Cup"

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił:

Prawie dwustu małych piłkarzy spotkało się w sobotę 8 grudnia w podmieleckich Wadowicach Górnych, gdzie odbywała się piąta edycja turnieju Orzech Cup. W tym roku w szranki stanęli chłopcy z rocznika 2004.

Rywalizacja przebiegała w duchu fair play, a niebanalne akcje nagradzane były gromkimi brawami licznie zgromadzonej publiczności, która za swoimi zawodnikami przyjechała nawet z odległego o 400 km Wrocławia.

Dla zawodników z Wadowic Górnych – najmłodszej drużyny w Orzech Cup był to po dwóch miesiącach treningów drugi turniej i mimo iż okazali się bardzo gościnni to należałoby tu nadmienić, że wolą walki i determinacją nie ustępowali swoim starszym kolegom, a o ich ambicji świadczyć mogą łzy, które niejednokrotnie po meczach można było zobaczyć na ich twarzach.

Organizatorzy zadbali o to aby żadne dziecko nie wyjechało z Wadowic Górnych z pustymi rękami. Każdy z zawodników został nagrodzony pamiątkowym medalem. Małych piłkarzy dekorowali Artur Orzech- prezes firmy Orzech, Paweł Mrozik- organizator turnieju, oraz Sebastian Szałachowski- zawodnik pierwszoligowej Bogdanki Łęczna, a wcześniej Legii Warszawa.

Końcowa kolejność:

1. Motor Lublin
2. Tomasovia Tomaszów Lubelski
3. Dunajec Nowy Sącz
4. Śląsk Wrocław
5. Niedźwiadek Chełm
6. DAP Dębica
7. Korona Kielce
8. Cracovia Kraków
9. Kolbuszowianka Kolbuszowa
10. Ziomki Rzeszów
11. MOSiR Mielec
12. APN Wadowice Górne