Sport. Tenis Stołowy. KTS w drodze po piąte Mistrzostwo Europy

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Dominik Siatrak

Klub Metz TT z Francji będzie przeciwnikiem drużyny tenisistek stołowych KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg w finałowych spotkaniach Ligi Mistrzyń. Tarnobrzeska drużyna w obecnych rozgrywkach wszystkie swoje mecze wygrała 3:0.

Mówi trener drużyny Zbigniew Nęcek.

Obecnie nasze tenisistki czują się dobrze i są w formie – podkreśla Zbigniew Nęcek. Piątka zawodniczek KTSu Han Ying, Yang Xiaoxin, Fu Yu, Elizabeta Samara i Natalia Bajor miała okazję sprawdzić się w Singapore Smash. To jedne z najważniejszych i najbardziej prestiżowych zawodów w tym roku. – Gdy nasz zespół będzie już w komplecie, wtedy rozpoczniemy właściwe przygotowania – mówi trener.

Pierwsze finałowe spotkanie zaplanowane na 30 marca KTS rozegra na wyjeździe. Rewanżowy mecz na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tarnobrzegu podopieczne trenera Zbigniewa Nęcka zagrają 5 kwietnia. – Występ przed własną publicznością to zawsze spore emocje – uważa trener KTSu.

Zaplanowany na 30 marca we Francji mecz pomiędzy Metz TT a stołowych KTS Enea Siarkopol Tarnobrzeg będzie można śledzić w telewizji internetowej www.ettu.tv, lub w strefie kibica, która zostanie zorganizowana w restauracji Stary Browar.