Skopanie: Zagłosuj na pracę wychowanków Domu Dziecka i pomóż im wygrać atrakcyjną nagrodę

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Jedna osoba dziennie może oddać maksymalnie trzy głosy. Termin zakończenia pierwszego etapu upływa 30 listopada. Praca wychowanków Domu Dziecka w Skopaniu podpisana jest imieniem i nazwiskiem dyrektora placówki czyli Damiana Szwagierczaka. Swój głos można oddać tutaj

Rywalizacja została podzielona na kilka etapów. W pierwszym wszystkie nadesłane na konkurs prace biorą udział w internetowym głosowaniu poprzez portal społecznościowy Facebook. Trzydzieści tych, które zdobędą największą liczbę głosów przejdą do dalszego etapu. Zwycięską dziesiątkę wybierze kapituła powołana przez organizatora. Damian Szwagierczak przyznaje, że gdyby placówka ze Skopania wygrała nagrodę, jaką jest brama, byłby to kolejny krok w zapewnieniu należytego bezpieczeństwa wychowankom. – Obecnie nie stać nas na taką inwestycję z własnych pieniędzy dodaje:

Dom Dziecka w Skopaniu bierze udział w konkursie 'Spełnij marzenie o bezpieczeństwie” organizowanym przez firmę Wiśniowski. Jeśli placówce uda się znaleźć w zwycięskiej dziesiątce, w nagrodę otrzyma nową bramę wjazdową. Organizator, który rozesłał zaproszenia do udziału w konkursie placówkom opiekuńczo wychowawczym chce, aby ich podopieczni w ciekawy sposób opowiedzieli, dlaczego to akurat u nich firma ma wykonać nową bramę, drzwi wejściowe lub ogrodzenie. Wychowankowie Domu Dziecka w Skopaniu podeszli do tego zadania bardzo odpowiedzialnie przekonuje dyrektor Damian Szwagierczak: