Skopanie: Jest zwycięstwo, będzie nowa brama

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Nagroda w konkursie, czyli nowa brama wjazdowa do Domu Dziecka w Skopaniu ma zostać zamontowana na wiosnę przyszłego roku.
(Dominik Siatrak)
Ze zwycięstwa cieszy się także podopieczna placówki dwunastoletnia Ania, która jest jedną z osób, które wystąpiły w konkursowym filmie:

Radości z wygranej nie kryje dyrektor Domu Dziecka Damian Szwagierczak, i dodaje, że gdyby nie konkurs to placówki najprawdopodobniej nigdy nie byłoby nigdy stać na taką bramę, bowiem jej wartość szacuje się na około 20 tysięcy złotych:

Ponad 9 tysięcy głosów oddali internauci na makietę i film przygotowany przez podopiecznych Domu Dziecka w Skopaniu, w konkursie, który organizowała firma Wiśniowski. Praca została doceniona przez konkursowe jury i zajęła ostatecznie drugie miejsce w kraju. W nagrodę placówka otrzyma nową bramę wjazdową.
Zadaniem konkursowym było wykonanie dowolną techniką pracy, poprzez którą dzieci w kreatywny sposób miały opowiedzieć, dlaczego chciałyby wyposażyć swoją placówkę w produkty tej firmy i czym dla nich jest bezpieczeństwo.
Dyplom, który potwierdza wygraną na ręce dyrektora placówki w Skopaniu przekazał przedstawiciel firmy Wiśniowski Adam Pogoda: