Sandomierz: Podwójna medalistka Mistrzostw Europy w kulturystyce i fitness wróciła do Polski.

Data publikacji: Kategoria: , , , Zamieścił: Joanna Sarwa

Katarzyna Dudek z Ludowego Klubu Sportowego „Sandomierz” zdobyła dwa medale na Mistrzostwach Europy w fitness i kulturystyce w Santa Susanna w Hiszpanii: srebrny medal w kategorii master bodyfitness w 35-39 lat open i brązowy medal w kategorii bodyfitness powyżej 168 centymetrów.

Prezes LKS „Sandomierz” Karol Bury docenia wagę podwójnego sukcesu w europejskich rywalizacjach:

Jakie są najbliższe sporowe plany Katarzyny Dudek?

W sumie zawodniczki LKS „Sandomierz” trzykrotnie stanęły na podium europejskich mistrzostw.
Dagmara Dominiczak bowiem została mistrzynią Europy w kategorii wellness do 158 cm.