Rzeszów: Metro zawitało do Rzeszowa

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na scenie nie zabrakło pasji i entuzjazmu, tańca i śpiewu. Musical 'Metro' stał się pierwszym w Polsce – i jak dotąd jedynym – 'kultowym' wydarzeniem teatralnym.
Wydarzeniu patronowało radio Leliwa.
(Tomasz Łępa)
Wśród wykonawców musicalu był aktor teatralno-musicalowy oraz filmowy Artur Chamski.

Na scenie Metra pojawiła się Marysia Tyszkiewicz, 25-letnia aktorka i wokalistka związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo, obecnie można ją zobaczyć w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo:

W role musicalowego Jana, wcielił się Jan Traczyk, którego pamiętamy z udziału w takich talent shows jak Must Be The Music, The Voice Of Poland czy Szansa na Sukces:

Jeden z najbardziej znanych i rozpoznawalnych polskich musicali, 'Metro', skończył 25 lat. Wczoraj grupa Janusza Józefowicza zawitała do Hali Podpromie w Rzeszowie.
Metro – polski musical z muzyką Janusza Stokłosy, librettem Agaty Miklaszewskiej i Maryny Miklaszewskiej, wyreżyserowany przez Janusza Józefowicza, musicalowego Filipa. Żadne polskie przedstawienie dramatyczne, komediowe, operowe, operetkowe, kabaretowe czy rewiowe nie osiągnęło ponad 2000 tys. przedstawień i żadne nie było obejrzane przez prawie milion widzów. Metro to przede wszystkim optymistyczna historia grupy młodych ludzi, która opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem.
Jak mówią artyści – nie chcą być porównywalni do pierwszego składu zespołu: