Rzeszów: Kontrola CBA w Urzędzie Marszałkowskim

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

'Tak mogę potwierdzić tą informację. Kontrola CBA w Urzędzie Marszałkowskim ma obecnie miejsce tak jak w 15 pozostałych urzędach marszałkowskich. Szczegóły co do treści i zakresu tej kontroli nie chciałbym ujawniać ponieważ nie jesteśmy upoważnieni do tego, ale jednocześnie mogę potwierdzić, że tak jak podaje w swoich komunikatach CBA i PAP takie kontrola miała miejsce.'
Jak podaje w swoim komunikacie PAP – działania kontrole obejmą także osoby odpowiedzialne za podejmowanie decyzji w instytucjach odpowiedzialnych za rozdzielanie funduszy unijnych w perspektywie finansowej 2007 – 2013.
Tomasz Łępa
CBA rozpoczęło dziś kontrole wydatkowania środków unijnych w 16 urzędach marszałkowskich w całym kraju, poinformowała przed chwilą Polska Agencja Prasowa. Zdaniem PAP będą sprawdzane także roczne oświadczenia majątkowe marszałków województw. Mamy już potwierdzenie obecności agentów CBA w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie. Mówi Tomasz Leyko, rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie: