Rodzina ze Stalów już na wakacjach

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Resztę płatności będzie można uregulować w dogodnym terminie. Jeśli zatem ktoś z państwa chciałby wspomóc finansowo rodzinę prosimy o kontakt z naszą redakcją.
W ośrodku Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym Caritas Myczkowce wypoczywają dzieci z ubogich i dysfunkcyjnych rodzin, ale też dzieci z placówek opiekuńczo – wychowawczych oraz niepełnosprawne głównie z terenu Diecezji Rzeszowskiej.
Do tej pory udało się pozyskać część pieniędzy na pobyt rodziny w ośrodku. Stanisław Uziel dziękuje darczyńcom.

Dziewięcioletnia Klaudia, ośmioletni Tomek i czteroletni Szymek wraz z mamą zastępczą są już na wakacjach w Ośrodku Wypoczynkowo – Rehabilitacyjnym Caritas w Myczkowcach.
W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o rocznicy tragedii w miejscowości Stale w powiecie tarnobrzeskim. W lipcu ubiegłego roku mężczyzna zastrzelił swoją żonę, a potem pozbawił życia siebie. Trójka małych dzieci została bez rodziców. Rodzeństwo mieszka w domu rodzinnym z rodzicami zastępczymi.
Dzięki zabiegom Kawalera Orderu Uśmiechu, tarnobrzeskiego radnego Stanisława Uziela oraz uprzejmości księdza Bogdana Janika, dyrektora ośrodka w Myczkowcach, dzieciaki wraz z mamą zastępczą będą wypoczywać tam ponad tydzień. Mówi ksiądz Bogdan Janik.