Rocznica tragedii w miejscowości Stale w powiecie tarnobrzeskim.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Wkrótce rodzeństwo wraz  z mamą zastępczą wyjeżdża na  letni wypoczynek. Dzięki staraniom Kawalera Orderu Uśmiechu, tarnobrzeskiego radnego Stanisława Uziela, który znalazł kilku sponsorów udało się pozyskać część pieniędzy na wakacyjny pobyt w ośrodku, do którego rodzina się wybiera, a resztę   płatności będzie można  uregulować w dogodnym terminie. Jeśli  ktoś z państwa chciałby wspomóc finansowo rodzinę prosimy o kontakt z naszą redakcją.    

Rocznica tragedii w miejscowości Stale w powiecie tarnobrzeskim. W lipcu ubiegłego roku mężczyzna zastrzelił swoją żonę, a potem pozbawił życia siebie. Trójka małych dzieci została bez rodziców.
Nikt nie wie jak bardzo te wydarzenia wryły się w psychikę dziś  dziewięcioletniej Klaudii, ośmioletniego Tomka i czteroletniego Szymka. 
Na szczęście rodzeństwo od pierwszych dni po tragedii zostało otoczone opieką. Dziś dziewczynka i dwóch chłopców mieszkają w domu rodzinnym z rodzicami zastępczymi i babcią. Dzieci pod swoje skrzydła wzięła  siostra ich ojca wraz ze swoim mężem. Mają spokojny i ciepły dom.
Mama zastępcza Klaudii, Tomasza i Szymona nie lubi wracać do wydarzeń sprzed roku. Opowiada o tym jak jest dziś.