Regionalne Forum Biznesu w Tarnobrzegu

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Regionalne Forum Biznesu,  ma na celu stworzenie korzystnego klimatu dla rozwoju współpracy gospodarczej między  firmami naszego regionu, w układzie terytorialnym miast: Tarnobrzeg – Sandomierz – Stalowa Wola. Forum będzie okazją  do prezentacji firm i wymiany doświadczeń, związanych z prowadzeniem biznesu oraz zbudowania trwałych     platform współpracy między firmami naszego regionu.
     Honorowy patronat  nad Regionalnym Forum Biznesu objęli:  Pan Norbert Mastalerz – Prezydent Tarnobrzega i Pan Jerzy Borowski – Burmistrz Sandomierza.

 W programie Regionalnego Forum Biznesu znajdą się: panele tematyczne, stoiska informacyjno-doradcze, pokaz i prezentacje, panele dyskusyjne, spotkania integracyjne, goście specjalni. Zaplanowano m.in. pokaz ubiorów biznesowych,  występy artystów,  degustacje regionalnych trunków i potraw. W tym „Wielkie Gotowanie Wrzawskiej Fasoli” . Produktu  regionalnego, z certyfikatem unijnym o chronionej nazwie:„Piękny Jaś”.

         Regionalne Forum Biznesu przyzna też swoje  nagrody  tzw:  „Nosy Biznesu”.  Nagrody biznesowe wręczone zostaną,  w  uznaniu za dotychczasową działalność gospodarczą, wprowadzenie na rynek wyjątkowych produktów, dynamiczny rozwój i innowacyjne strategie zarządzania firmą.
          
              Z myślą o firmach uczestniczących w forum, opracowany zostanie  Regionalny Katalog Firm, w którym, oprócz podstawowych informacji o poszczególnych podmiotach gospodarczych uczestniczących w spotkaniu i prezentacji ich ofert handlowych, przedstawione zostaną też aktualne  potrzeby  firm i ich oczekiwania związane z różnymi, możliwymi formami wsparcia dotychczasowej działalności. W związku z powyższym, załączamy kwestionariusz, którego wypełnienie ułatwi Organizatorom przygotowanie materiałów. 

       Regionalne Forum Biznesu zorganizowane zostanie 14 marca w Centrum Konferencyjno-Hotelowym „Anna” w Wielowsi k/Tarnobrzega. Organizatorzy uznali, że właśnie ten hotel, zlokalizowany na pograniczu Sandomierza i Tarnobrzega, w niedalekiej odległości od Stalowej Woli, najlepiej spełnia oczekiwania związane z realizacją projektu.
           Informacje  o pracach Komitetu Organizacyjnego odpowiedzialnego za przygotowanie Regionalnego Forum Biznesu,  na bieżąco przedstawia “katarbiznes. gazeta.pl.”