Region: Półtysięczny samochód używany oferowany przez firmę RiA znalazł w tym roku nowego nabywcę

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Firma RiA działa na rynku od 1992 roku, a sprzedażą pojazdów i serwisem Peugeot zajmuje się od 1999 roku. Oprócz Jamnicy spółka swoje oddziały posiada także w Warszawie i Grudziądzu. /Fot: Nowi nabywcy półtysięcznego samochodu w towarzystwie dyrektora operacyjnego Peugeot Polska (pierwszy z prawej) oraz prezesa zarządu firmy RiA (pierwszy z lewej). fot: RiA)

Prezes zarządu firmy RiA Marcin Pawlina podkreślał, że firma dąży do tego, aby wynik sprzedawanych w ciągu roku aut, był jeszcze wyższy:

Peugeot używany- gwarantowany to sygnowany przez producenta program sprzedaży samochodów używanych z gwarancją 8 m-cy( pakiet komfort ) lub 12 m-cy ( pakiet premium), posiadających certyfikat, jakości Dekra. Program obejmuje samochody w wieku do 8 lat, z przebiegiem nie większym niż 150 000 km i znajdującym się w nienagannym stanie technicznym Przedstawiciel Dekry Wojciech Śliz jest zdania, że rynek samochodów używanych wyglądałby zupełnie inaczej, gdyby wszystkie oferowane auta, miały taką gwarancję, jaką oferuje Peugeot:

Już pół tysiąca samochodów używanych oferowanych przez dilera marki Peugeot, firmę RiA z Jamnicy koło Stalowej Woli znalazło w tym roku nowego nabywcę. To auta, które dostępne były w programie Peugeot Używany – Gwarantowany. Przekazanie dokładnie pięćsetnego samochodu klientowi odbyło się w towarzystwie przedstawicieli marki, oraz firm, na co dzień z nią współpracujących w zakresie aut używanych. Nowi właściciele rocznego Peugeota 308 przyjechali z okolic Bochni, i nie był to ich pierwszy zakup w firmie RiA, gdyż w 2009 roku wyjechali stąd Peugeotem 207, którego teraz zostawili w rozliczeniu. Tak dobrego wyniku właścicielom firmy gratulował dyrektor operacyjny Peugeot Polska Jacek Giec: