Region: II Liga.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

Dziś sportowe zmagania. W ramach 15. kolejki II ligi Siarka Tarnobrzeg o 13.00 Siarka Tarnobrzeg zmierzy się u siebie z Olimpią Zambrów.
W ostatnich czterech kolejkach Siarka Tarnobrzeg zdobyła zaledwie jeden punkt, remisując ze Stal Mielec 1:1. Olimpia zaś ma na koncie dwa z rzędu zwycięstwa, z Nadwiślanem Góra oraz Radomiakiem Radom. Po 14. kolejkach Siarka zajmuje ósme miejsce w tabeli, Olimpia zaś jest na miejscu dziesiątym a jej strata do tarnobrzeskiej drużyny wynosi trzy punkty.
Godzinę później swoje potyczki zaczną Stal Stalowa wola z Legionovią Legionowo. Dla drugoligowej Stali Stalowa Wola mecz z Legionovią ma być kolejnym w którym zostanie przedłużona seria dziesięciu spotkań bez porażki.
W Mielcu piłkarze FKS Stali podejmą Wisłę Puławy. Będzie to mecz nowego lidera 2 ligi piłkarskiej z Puław i zespołu, który w tabeli przewodził przez 2 miesiące czyli mieleckiej Stali – aktualnie wicelidera.
Mecz FKS Stal Mielec – Wisła Puławy odbędzie się na Stadionie Miejskim w Mielcu w sobotę 31 października o godzinie 16:00.