Połaniec: Działaj z energią

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

W Połańcu rusza projekt DOŁĄCZ DO GRY-NIE STÓJ Z BOKU!.
Projekt jest realizowany przez nowo powstałe Stowarzyszenie 'DZIAŁAJ Z ENERGIĄ' w ramach zadania publicznego o charakterze edukacyjnym i wychowawczym, wzmacniających postawy społeczne i obywatelskie młodzieży z regionu świętokrzyskiego.
Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej. W ramach projektu zrealizowane zostaną dwa działania, których głównym celem będzie zwiększenie zaangażowania młodzieży do aktywności społecznej i obywatelskiej w środowisku lokalnym oraz podniesienie umiejętności społecznych tej grupy wiekowej.
Dziś (11 lipca) od godz. 10.00 Turniej Gier Interakcyjnych 'Team building' (Kopiec Kościuszki). W programie gry i zabawy, np.most tybetański, chodzenie po linach, konkurencje sprawnościowe, wieża ze skrzynek, 8 metrowa ścianka wspinaczkowa.
Jutro (12 lipca) od godz. 11.00 spotkanie przy krytej Pływalni 'Delfin' dzieci i młodzieży w wieku od 7 lat , Gra Terenową. Na wytrwałych czekać będzie na Kopcu Kościuszki Laserowa Bitwa i szereg niespodzianek z ogniskiem.
17 sierpnia od godz. 10.00 dla młodzieży w wieku od 13 lat w okolice Kopca Kościuszki Poligon Wrażeń-rozgrywki w paintball.
Zapisy do udziału w projekcie w Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu.
Projekt jest współfinansowany ze środków Zarządu Województwa Świętokrzyskiego oraz Miasta i Gminy Połaniec.
(Dominika Miś)