Podkarpackie: Nominacje do 'AGRO POLSKA' 2016 wręczone

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Godło 'AGRO POLSKA' to – prestiżowy symbol gospodarczy będący skutecznym narzędziem promocji, umacniania pozycji rynkowej oraz kształtowania pozytywnego wizerunku produktów. Wyroby oznaczone tym godłem są synonimem wysokiej jakości i z powodzeniem konkurują z odpowiednikami zagranicznymi uzyskując opinię zdrowych, ekologicznych i o wysokich walorach odżywczych i smakowych – przekonywał członek zarządu.
W drugim etapie konkursu organizator powoła komisję ekspertów, która dokona oceny wszystkich zgłoszeń oraz wystąpi z wnioskiem o przyznanie prawa do użytkowania poszczególnym produktom godła promocyjnego 'AGRO POLSKA' przez okres 12 miesięcy.
(TŁ)
Konkurs jest organizowany od 23 lat i w doskonały sposób pokazuje nam osiągnięcia podkarpackich producentów – jednocześnie przyczyniając się do promocji naszego województwa zarówno w kraju jak i za granicą.

Aż 34 przedsiębiorców z Podkarpacia otrzymało nominacje w 23 edycji ogólnopolskiego konkursu promocyjnego 'AGRO POLSKA' 2016. Uroczyste wręczenie odbyło się w sali audytoryjnej urzędu marszałkowskiego w Rzeszowie. Wręczał je członek zarządu województwa Lucjan Kuźniar.
Organizatorem konkursu są Międzynarodowe Targi Rzeszowskie, a jego celem jest promocja wysokiej jakości produktów przetwórstwa rolno-spożywczego opartego na polskich recepturach, technologiach i surowcach krajowych.
Lucjan Kuźniar, wręczając rekomendacje przedstawicielom firm, w swoim przemówieniu podkreślał znaczenie podkarpackiego rynku produktów wysokiej jakości.