O nas

Szanowni Słuchacze

Radio Leliwa nadaje swój program od 16 października 1992 roku. Jesteśmy pierwszą stacją komercyjną w Polsce południowo-wschodniej i jedyną regionalną nadającą program na obszarze znajdującym się w widłach Wisły i Sanu.

Obejmujemy zasięgiem obszar leżący około 80 km wokół Tarnobrzega i Stalowej Woli. Docieramy do największych miast w regionie: Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Mielec i Sandomierz. W ten sposób możemy dotrzeć do miliona potencjalnych słuchaczy.

Radio Leliwa nadaje program muzyczno-informacyjny, ze szczególnym zwróceniem uwagi na informację lokalną. Mamy ciągły kontakt ze słuchaczami, a nasi reporterzy relacjonują na bieżąco to, co się dzieje w regionie. Dzięki temu cieszymy się wysoką słuchalnością, w zależności od pory dnia. Reklamują się u nas wszystkie największe firmy z regionu i kraju.

Muzyka w Radiu Leliwa to obok lokalnego charakteru programu, nasz największy atut, co sprawia, że docieramy do szerokiego kręgu odbiorców, a najliczniejszą grupę stanowią słuchacze w wieku 20-50 lat. Muzyka Radia Leliwa, co potwierdzają  regularnie badania (międzynarodowego koncernu badawczego Kantar Millward Brown)  podoba się naszym słuchaczom – gramy piosenki, które mimo upływu lat są przebojami.

 

RADIO LELIWA SP. Z O. O.

ul. Wyspiańskiego 12/5

39-400 Tarnobrzeg

KRS 0000193904
REGON 830014442
NIP 8670004205

Bank Pekao S.A. I O/Tarnobrzeg nr 10 1240 2744 1111 0000 3991 0758

 

 

Tarnobrzeg,  ul. Wyspiańskiego 12/5, tel.15 823 66 55

Stalowa Wola,  Al. JP II 25 A, kom. 692 392 419, tel. 15 843 25 25

Sandomierz,   ul. Opatowska 9, tel. 15 832 11 11

Mielec,  Al. Niepodległości 12, tel. 17 773 00 00

 

Prezes
Bogusław Szwedo

bszwedo@leliwa.pl

prezes@leliwa.pl

 

 

Wiadomości:

radio@leliwa.pl

 

Małgorzata Figacz
Wojciech Janczura
Dominika Miś
Iwona Pol
Joanna Sarwa Żak

 

Reporterzy:

antena@leliwa.pl

radio@leliwa.pl

 

Kolbuszowa – Paweł Galek

pawel.galek@leliwa.pl

Stalowa Wola – Marta Górecka

stalowa@leliwa.pl

Tarnobrzeg – Ewa Wójcik Lis

reporter@leliwa.pl

Mielec – Tomasz Łępa

mielec@leliwa.pl

Tarnobrzeg, Nowa Dęba, Gorzyce – Dominik Siatrak

dominik@leliwa.pl

Sandomierz – Joanna Sarwa Żak

j.sarwa@leliwa.pl

 

Prezenterzy/realizatorzy/audycje autorskie

antena@leliwa.pl

 

Piotr Duma
Tadeusz Gospodarczyk
Wojciech Janczura
Joanna Kwiatkowska
Iwona Mazur
Paweł Piotrowski
Piotr Ślusarczyk
Mariusz Wiącek
o. Karol Wielgosz
Adam Wójcik
Piotr Żak

 

Reklama

reklama@leliwa.pl

 

Aneta Bochnak – Mielec

aneta.bochnak@leliwa.pl

Urszula Mamakis – Stalowa Wola

93.5@leliwa.pl

Anna Toś – Tarnobrzeg, Sandomierz

anna.tos@leliwa.pl

 
Studio nagrań (muzyka/rekama)/IT

studio@leliwa.pl

Paweł Łukacz

 

Księgowość/sekretariat

sekretariat@leliwa.pl

Małgorzata Grądziela
 

Formularz kontaktowy

Radio Leliwa sp. z o.o.

Tarnobrzeg 104,7 FM,
ul. Wyspiańskiego 12/5
( IV piętro )
tel.15 823 66 55

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Mielcu

Mielec 102,4 FM,
Al. Niepodległości 12
( II piętro, p.37 ),
tel. 17 773 00 00

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Stalowej Woli

Stalowa Wola 93,5 FM,
Al. Jana Pawła II 25 A
( III piętro ),
692 392 419
tel. 15 843 25 25

Radio Leliwa sp. z o.o. Redakcja w Sandomierzu

Sandomierz 104,7 FM
ul. Opatowska 9
tel. 15 832 11 11