Nowy projekt Stowarzyszenia na Rzecz Osób Dotkniętych Przemocą Tarcza w Stalowej Woli

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

A Stowarzyszenie Tarcza dzięki pomocy miasta zmieniło swoje lokum i mieści się w nowej siedzibie przy Alejach Jana Pawła II 5, przy Przedszkolu nr 9. W działającym tam Punkcie Konsultacyjnym zainteresowani w środy mogą szukać pomocy psychologa, a w piątki pomocą służy prawnik. Punkt działa w godzinach od 16:00 do 18:00. Więcej na temat funkcjonowania Stowarzyszenia Tarcza będzie się można dowiedzieć w niedzielę w Alejce Pozytywnie Zakręconych na Dniach Stalowej Woli.

(Marta Górecka)

Chodzi tu nie tylko o przemoc fizyczną, ale i tę z pozoru nie widoczną dla osób postronnych przemoc psychiczną. Więc i osoby doświadczające takiej przemocy mogą korzystać z bezpłatnych porad i pomocy w Stowarzyszenie na Rzecz Osób Dotkniętych Przemocą Tarcza.

Stowarzyszenie na Rzecz Osób Dotkniętych Przemocą Tarcza w Stalowej Woli realizuje projekt pn. 'Pomoc rodzinie w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywanie szans tych rodzin i osób'. W jego ramach odbywają się m.in. bezpłatne porady psychologiczne mówi szefowa Stowarzyszenia Tarcza Urszula Leśniewska