Nowa Dęba. Teledysk, „Partita” i piknik rodzinny w jednym.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

 Telemuzyczne wydarzenie –  piknik rodzinny z zespołem „Partita” odbędzie się 25 lipca o godz. 17:00 na plantach w Nowej Dębie. Nie zabraknie rozrywek dla rodzin, dzieci i wspólnej zabawy z członkami zespołu. W czasie pikniku kręcona będzie część zdjęć do najnowszego teledysku tej znanej wszystkim grupy wokalnej.
Zespół Partita powstał w Warszawie we wrześniu 1966 r. z inicjatywy Janusza Kępskiego. Obecnie zespół tworzą weterani grupy, wokaliści z najdłuższym, ponad trzydziestopięcioletnim stażem w zespole: Anna Pietrzak, Ludmiła Zamojska, Bronisław Kornaus i Andrzej Frajndt, który lata młodości spędził w Nowej Dębie, pierwsze kroki muzyczne stawiając na deskach dawnego Klubu Fabrycznego.
W zeszłym roku miasto Nowa Dęba obchodziło 50-lecie miasta. Z tej okazji lider zespołu skomponował piosenkę „Gdzieś na mapie Europy”. W dniach 23-26 lipca 2012 r. zespół ponownie u nas zagości aby nakręcić teledysk. Jego producentem jest SOK a nagranie i postprodukcję wykonają specjaliści pracujący w 4funTV.