Nowa Dęba: Leszk Mirowski nowym zastępcą burmistrza

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Z dniem pierwszego marca powołany zostanie także tymczasowy szef Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, który będzie pełnił tę funkcję do czasu wyłonienia nowego kierownika.
(Fot: Archiwum)
Leszek Mirowski, jako zastępca burmistrza na początku chce skupić się na tym, aby obecny budżet był realizowany zgodnie z planem, podobnie jak trwające na terenie miasta i gminy inwestycje. Zapowiada również, że jest otwarty na dialog ze wszystkimi:

Leszek Mirowski został powołany na stanowisko zastępcy burmistrza Nowej Dęby. Zastąpi on tym samym Zygmunta Żołądzia, który w zeszłym miesiącu zrezygnował z pełnionej funkcji. Nowy wiceburmistrz swoje obowiązki oficjalnie obejmie 1 marca.
Leszek Mirowski ma 57 lat. Dwukrotnie zasiadał w radzie miejskiej, a od kilku lat szefuje Miejsko-Gminnemu Ośrodkowi Pomocy Społecznej. Ukończył studia magisterskie na kierunku dziennikarstwo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim, oraz podyplomowe z pedagogiki i zarządzania w administracji publicznej.
W rozmowie z Radiem Leliwa przyznał, że ta nominacja to docenienie jego kilkunastoletniej pracy zawodowej. Jak dodał nie była to decyzja chwili, ponieważ propozycja objęcia nowego stanowiska została mu złożona już jakiś czas temu: