Nowa Dęba: Dzis mija termin zgłoszeń do festiwalu Miasto Młodych Artystów.

Data publikacji: Kategoria: , , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Zgłoszenia do festiwalu przyjmowane są drogą elektroniczną na adres fundacjasmk@gmail.com. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowy regulamin festiwalu dostępny jest na stronie internetowej Fundacji Fundusz Lokalny SMK. Finał wydarzenia 24 lipca przed Samorządowym Ośrodkiem Kultury w Nowej Dębie.
(Dominik Siatrak)
Dziś mija termin przyjmowania zgłoszeń przez Fundację Fundusz Lokalny SMK do czwartej edycji Festiwalu Miasto Młodych Artystów.
Wydarzenie to przegląd twórczości osób w wieku od 13 do 25 lat, z terenu powiatów sandomierskiego, stalowowolskiego i tarnobrzeskiego. W tym roku gospodarzem konkursu jest miasto Nowa Dęba. Dla najlepszych czekają wysokie stypendia i granty rozwojowe.
Każdy będzie mógł zaprezentować siebie i swoją twórczość na jednej z siedmiu scen: filmowej, fotograficznej, literackiej, muzycznej, plastycznej, tanecznej lub teatralnej.
– Wychodzimy z młodzieżą w przestrzeń publiczną żeby mieszkańcy i turyści zobaczyli, że mamy naprawdę uzdolnionych młodych ludzi – mówi prezes fundacji Stanisław Baska.