Nisko: Zmiany w organizacji ruchu na drogach powiatu w ramach akcji 'Znicz'.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Od 31 października do 4 listopada 2012 r. w powiecie niżańskim przeprowadzona zostanie akcja 'Znicz – 2012”. W tym czasie dla zapewnienia bezpieczeństwa na drogach będzie pełnić służbę więcej funkcjonariuszy niż zwykle, w szczególności w rejonach cmentarzy, kościołów oraz głównych szlaków komunikacyjnych.
W okolicach cmentarzy znajdujących się w pobliżu dróg planowane jest ustawienie dodatkowych znaków 'zakaz zatrzymywania się”.
Na terenie powiatu niżańskiego wystąpią następujące zmiany w organizacji ruchu:
1. Nisko ul. Głowackiego (droga W-872) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
2. Rudnik nad Sanem ul. Mickiewicza (droga K-77) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
3. Racławice ul. Rudnicka (droga K-77) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po obu stronach drogi.
4. Zarzecze ul. Mickiewicza (droga W-858) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
5. Kopki ul. Kwiecińskiego (droga W-863) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
6. Kurzyna Średnia (droga nr.1044R) – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
7. Huta Krzeszowska skrzyżowanie dróg powiatowych nr. 1048R i 1045R – dodatkowe znaki 'zakaz zatrzymywania się' po przeciwnej stronie od cmentarza.
Komenda Powiatowa Policji w Nisku apeluje o stosowanie się do znaków zakazu zatrzymywania się i wykonywania poleceń policjantów kierujących ruchem.