Nisko: Zaprezentowali tych, co powalczą o władzę PiS w powiecie i województwie

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

To była uwaga senator Sagatowskiej do kandydatów na radnych, których zabrakło na konwencji.
(Marta Górecka)
Na konwencji obecni byli również inni kandydaci z tej listy z liderem Lucjuszem Nadbereżnym, Ewą Draus, czy Andrzejem Kaczmarkiem. Obecna na spotkaniu senator Janina Sagatowska stwierdziła, że kandydaci startujący z list Prawa i Sprawiedliwości muszą być aktywni:

Niżański PiS zaprezentował też kandydatów do Sejmiku Województwa Podkarpackiego:

O zwycięstwo w powiecie niżańskim powalczą osoby kandydujące na radnych gminnych i powiatowych, których nazwiska można znaleźć na stronie www.pisnisko.pl . Są też kandydaci na wójtów i burmistrzów, którzy będą chcieli zastąpić dotychczasowych włodarz.
Mówi prowadzący konwencję Robert Bednarz:

Powiatowe struktury Prawa i Sprawiedliwości w Nisku zaprezentowały swoich kandydatów do rad gminnych i miejskich oraz rady powiatu i sejmiku, a także na wójtów i burmistrzów powiatu niżańskiego. W konwencji wyborczej uczestniczył m.in. wicemarszałek Sejmu Marek Kuchciński, który stwierdził, że aby Pis wygrał te wybory i zmieniał prawo nie tylko w Polsce, ale i w Unii Europejskiej, mieszkańcy muszą chodzić do wyborów i zagłosować. Bo na razie ponad 50% społeczeństwa nie chodzi do wyborów: