Nisko: Wypadki w Nisku i Zarzeczu.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Z utrudnieniami w ruchu muszą liczyć się kierowcy jadący przez Nisko i Zarzecze.
Do pierwszego wypadku doszło około godz. 14 w Zarzeczu, gdzie dachował samochód osobowy – zablokowana jest droga relacji Zarzecze – Ulanów.
Do drugiego wypadku doszło zaraz po godz. 14 w Nisku na ul. Wolności, gdzie jadący do tego zdarzenia radiowóz zderzył się z mercedesem. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
Ze wstępnych ustaleń wynika, że około godz. 14 w Zarzeczu koło Niska kierowca volkswagena golfa stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i dachował. W samochodzie jechało dwóch mężczyzn. Obaj trafili do szpitali. Policjanci pracują na miejscu wypadku i wyjaśniają jego okoliczności. Droga wojewódzka nr 858 relacji Zarzecze – Ulanów jest zablokowana.
Po godz. 14 na ul. Wolności w Nisku, jadący do tego zdarzenia radiowóz na sygnałach zderzył się z mercedesem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca mercedesa skręcając w lewo prawdopodobnie nie zauważył, że jest wyprzedzany przez pojazd uprzywilejowany i zajechał drogę radiowozowi. Policjant kierujący radiowozem, chcąc uniknąć zderzenia, odbił w bok, zahaczył lekko o mercedesa i uderzył w latarnię. Do szpitala na badania przewieziono dwóch policjantów i kierowcę mercedesa. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Trwają oględziny miejsca wypadku. Policjanci kierują ruchem wahadłowo.
(www.podkarpacka.policja.gov.pl)