Nisko: Szkatuła w parku.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

A zwyciężyła praca uczennicy z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Racławicach, bo jak oceniło jury najlepiej oddaje ideę rajdu i wiąże go miejscem. A zadanie było niełatwe, bo logo musiało zawierać zarówno elementy herbu Niska, loga szpitala i loga ratownictwa medycznego. Efekty będzie można poznać w niedzielę podczas niżańskiej 'Szkatuły', która rozpoczyna się o godzinie 15.00.
(Marta Górecka)
W tę niedzielę w Parku Miejskim w Nisku odbędzie się przegląd sztuki dziecięcej i młodzieżowej 'Szkatuła 2015'. Impreza jest okazją do prezentacji artystycznej zespołów działających przy Niżańskim Centrum Kultury ‘Sokół’. Tym razem będzie to koncert ‘Wiosenne figle’.
W ramach niedzielnej Szkatuły w niżańskim parku odbędzie się również koncert zespołu wokalnego ‘Prymka’ oraz zespołu ’Niżanki’. Nie braknie również niespodzianek dla dzieci i warsztatów robienia wielkich baniek mydlanych. Podczas 'Szkatuły' nastąpi również rozstrzygnięcie konkursu na logo I Podkarpackiego Rajdu Ratownictwa Medycznego, który odbędzie się we wrześniu w Nisku. Jego organizatorzy zdecydowali, że to właśnie dzieci będą autorami wizytówki rajdu. Mówi współorganizator Marcin Warchoł