Mogli zobaczyć z bliska mecz ekstraklasy

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Radio Leliwa

O aktywny sposób weekendowego wypoczynku dla swych wychowanków zadbał zarząd i trenerzy Akademii Piłkarskiej PIŁKARSKIE NADZIEJE z Mielca. Prawie pięćdziesięcioro młodych zawodników i zawodniczek z powiatu mieleckiego udało się do Krakowa, gdzie na stadionie przy ul. Reymonta 22 mogło obserwować szlagier rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy, czyli zmagania gospodarzy Wisły Kraków i liderującej Legii Warszawa. Podopieczni trenerów Cyganowskiego, Mrozika i Mokrzyckiego dotarli na obiekt im. Henryka Reymana już na godzinę przed spotkaniem, gdzie zostali przywitani przez organizatorów i usadowieni w sektorze szkolnym. Mieli możliwość obserwacji rozgrzewki, oraz popisów swoich rówieśników ze szkółki piłkarskiej TS Wisła.
Podczas samego spotkania mali piłkarze gorąco dopingowali swoich boiskowych idoli, których większość z nich, na co dzień ogląda w relacjach telewizyjnych. W przerwie z ochotą udali się do klubowego sklepiku z pamiątkami, gdzie spotkali się z pauzującym w tym meczu piłkarzem Białej Gwiazdy- Cwetanem Genkowem, który z ochotą pozował do zdjęć i rozdawał autografy.

Boiskowe zmagania i stadionowa atmosfera wywarły na adeptach piłkarskich spore wrażenia, którzy po ponad dziewięciogodzinnej wycieczce wrócili do swoich domów.

Wcześniej, bo od 9:00 najstarsza grupa trenująca na co dzień w Wadowicach Górnych, wzięła udział w turnieju pod patronatem pana wójta gminy Padew Narodowa Roberta Pluty, gdzie zajęła trzecie miejsce.

Podopieczni trenera Mrozika zagrali w składzie: K.Bawoł- Robak, Roczniak, Rybka, Fedor, Bajger-Ryba, Brzostecki i Hyrchel