Mielec: To był wyjątkowy dzień…

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Zwycięzcą tegorocznej 6. edycji Mielec Fashion Week okazał się Hubert Pelc, który otrzymał tytuł 'Projektanta Mielec Fashion Week 2016' . 'Wyróżnienie Mielec Fashion Week 2016' otrzymała Patrycja Bryszewska. Ponadto projektantka Agata Rudyk została wyróżniona przez Targi Mody Poznań Fashion Fair i tym samym została zaproszona do udziału w pokazie podczas Targów. Tytuł 'Przyjaciel Mielec Fashion Week 2016' za dotychczasową współpracę otrzymał nasz kolega redakcyjny Tomasz Łępa i właściciele Hotel & Restauracja Atena Mielec, Piotr i Janusz Mazur. Imprezie patronuje radio Leliwa.
(Tomasz Łepa)
Mimo iż z nazwą Mielec Fashion Week trzeba będzie się pożegnać to jak twierdzi Ilona Jankowska, nie oznacza iż mieleckiej imprezy modowej na tak dużą skalę, nie będzie w Mielcu. Plany już są:

Poziomem i aranżacją mielecki pokaz nie odbiegał standardom największych spotkań modowych świata – uważa pochodząca z Sandomierza topowa modelka, Jagoda Judzińska, która była goście modowego wydarzenia w Mielcu:

Mielec Fashion Week 2016 juz po raz szósty zagościł na mieleckiej scenie Samorządowego Centrum Kultury. Dwudziestu młodych projektantów zaprezentowało łącznie około 320 wyjątkowych kreacji. Motywem przewodnim było 6 zmysłów. Mielec Fashion Week początkowo przewidziany był tylko dla podkarpackich projektantów, ale z czasem zyskał miano ogólnopolskiej imprezy – przyznaje Ilona Jankowska, pomysłodawczyni i reżyserka imprezy: