Mielec: Targi ślubne już po raz trzeci

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Na odwiedzających Targi Ślubne czekały liczne atrakcje, m.in. pokazy tańca towarzyskiego, próbne sesje fotograficzne, pokazy mody i makijażu. Jak podkreślają organizatorzy III edycji Targów Ślubnych coś dla siebie znaleźli tu zarówno Ci, którzy dopiero zaczęli planować ślub i wesele, jak i ci, którzy szukali konkretnej oferty.
(Tomasz Łępa)
Swoją ofertę zaprezentowali również właściciele sal bankietowych i cukierni, jak również zespoły muzyczne, operatorzy kamer czy dekoratorzy sal weselnych.

Przyszłe panny młode mogły obejrzeć i zakupić suknie ślubne z najnowszych kolekcji. Z myślą o nich przygotowano pokazy mody ślubnej oraz pokazy biżuterii oraz makijażu. Z kolei uwagę ich partnerów zwróciły propozycje firm wypożyczających samochody.

Ponad tysiąc osób odwiedziło III Targi Ślubne jakie odbyły się w ośrodku Kolorado i Hotelu Rado w Woli Chorzelowskiej koło Mielca. Począwszy od wieczoru kawalerskiego czy panieńskiego, poprzez obrączki, makijaże, suknie, garnitury – przyszli małżonkowie mieli przysłowiowy 'raj na ziemi” co do organizacji swojego wydarzenia ślubnego – wszystko do wyboru w jednym miejscu i czasie. Ponad 50 wystawców Targów Ślubnych zaprezentowało pełną ofertę usług związanych z przygotowaniem ślubu i wesela.