Mielec: Sukcesy Nadziei Mielec.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Drużyna rocznika 2007 Akademia Piłkarska Piłkarskie Nadzieje Mielec zdobyła tytuł mistrza Podkarpacia w rozgrywkach 'Podkarpackiej I ligi żaka młodszego” prowadzonej przez Podkarpacki Związek Piłki Nożnej. To, że podopieczni trenera Dariusza Szadego nie mają sobie równych wiadome było już po rundzie jesiennej, w której w siedemnastu grach odnotowali 16 zwycięstw i z imponującym dorobkiem 48 punktów wyprzedzali wyraźnie UKS Szóstkę Jasło i Stal Rzeszów , a także lokalnego rywala AP Stal SMS Mielec .
W rundzie rewanżowej mieleckie 'Orły” odniosły komplet zwycięstw jeszcze bardziej powiększając swoją przewagę nad resztą stawki.
W międzyczasie zawodnicy rocznika 2007 AP Piłkarskie Nadzieje Mielec zanotowali kilka bardzo dobrych występów w turniejach halowych w kraju i zagranicą oraz potwierdzili swą dominacje na Podkarpaciu, wygrywając turniej PZPN 'Z podwórka na stadion – O Puchar Tymbarku”.
Ponadto zwycięstwem 8:0 z Kolbuszowianką Kolbuszowa tytuł Mistrzów zapewniła sobie ekipa rocznika 2005 trenera Jacka Cyganowskiego, która okazała się najlepsza w rozgrywkach 'I ligi podkarpackiej Orlik młodszy”.
(Tomasz Łępa)