Mielec: Razem powitajmy Nowy Rok.

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Dominik Siatrak

Sylwester na placu AK to także szansa na rozpoczęcie roku 2015 z nowym sprzętem audio. Będzie to jedna z nagród rozlosowanych wśród osób, które po północy wrzucą, do specjalnego kontenera przy scenie, pustą, szklaną butelkę po szampanie. Za pozostawienie jej w kontenerze każdy otrzyma kupon z numerem, który około godziny 0.40 weźmie udział w losowaniu m.in. tabletów oraz zestawów mieleckich upominków.
Prezydent Mielca Daniel Kozdęba zaprasza do wspólnego przywitania Nowego Roku podczas imprezy, która rozpocznie się na placu Armii Krajowej o godzinie 22.00.
W związku z organizacją miejskiego Sylwestra wprowadzona będzie zmiana w organizacji ruchu na al. Niepodległości, która od godziny 22.00 do godziny 1.30 nie będzie przejezdna na odcinku od skrzyżowania z ulicą Solskiego do skrzyżowania z ulicą Kusocińskiego z możliwością wjazdu w obie te ulice. Dla wszystkich, którzy zdecydują się na wspólne powitanie Nowego Roku, Samorządowe Centrum Kultury przygotowało program muzyczny, którego ze sceny gospodarzem będzie DJ SID. Pokaz ogni będzie trwał ok. 12 minut.