Mielec: Przed meczem z Zambrowem

Data publikacji: Kategoria: , Zamieścił: Ewa Wójcik - Lis

Mecz odbywać się będzie w ramach Piłkarskiego Dnia Dziecka. Klub FKS Stal Mielec zaprasza na to spotkanie bezpłatnie szkoły, klasy, akademie piłkarskie – wystarczy przesłać zgłoszenie z listą imienną wraz z numerami PESEL do dnia dzisiejszego na adres mailowy media@stalmielec.com. Podczas meczu planowany jest występ ostatni bramkarskiej legendy Stali Mielec i piłkarskiej ekstraklasy: Bogusława Wyparło, który chce oficjalnie zakończyć swoją karierę zawodniczą. Od dłuższego czasu pracuje w Mielcu już jako trener bramkarzy.
(Tomasz Łepa)
Pomocnik Biało-Niebieskich Bartosz Nowak nie ukrywa, że zawodnicy Stali liczyli na to, że bardzo szybko osiągną swoje cele: awans i pierwsze miejsce w 2 lidze dlatego też ostatnie mecze są ukłonem w strone kibiców- dodaje:

W sobotę o godzinie 17:00 ostatni mecz w sezonie na stadionie w Mielcu rozegrają piłkarze Stali Mielec. Podejmą na swoim stadionie drużynę Olimpię Zambrów. Mielczanie zapewnili sobie nie tylko awans do 1 ligi, ale też zwycięstwo w całym sezonie 2 ligi. Mają już na koncie 68 punktów i chcą ich zdobywać więcej. W sumie Stal może jeszcze osiągnąć aż 74 punkty, co byłoby jednym z najwyższych, rekordowych wyników ostatnich lat na tym poziomie rozgrywkowym. Trener mielczan Janusz Białek zdaje sobie jednak sprawę z sytuacji zespołu Olimpii: